O firmie

Cyklinowanie WarszawaFirma Skorek Parkiety oferuje Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi parkieciarskie, takie jak;
cyklinowanie, układanie parkietów i podłóg drewnianych, schodów, bejcowanie, olejowanie i lakierowanie parkietu, a także montaż listew przypodłogowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży (ponad 10 lat), a firmę tworzą młodzi i ambitni parkieciarze, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego powierzonego zlecenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt i oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w zakupie materiałów.

Wykonujemy usługi zarówno dla firm i instytucji, jak i również dla osób indywidualnych na terenie Warszawy i okolic, oraz woj. Świętokrzyskiego

Podejmujemy się wykonania dużych inwestycji, jak i również małych realizacji dla osób indywidualnych. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, oraz bardzo konkurencyjne ceny usług parkieciarskich.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, oraz obejrzenia naszych realizacji i wystawionych referencji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – chętnie pomożemy i odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura w Warszawie.