Usługi

Skorek Parkiety – kompleksowe i profesjonalne usługi parkieciarskie

Co robimy:

- cyklinowanie parkietów

- renowację parkietów i schodów

- bejcowanie i olejowanie

- pomoc i doradztwo przy wyborze materiałów.

 

Podłoga to szalenie ważny element każdego domu oraz mieszkania. To ona jest poddawana największym obciążeniom a tym samym jest narażona na szybsze „zużycie”. Co więcej podłoga stanowi także o estetyce całego wnętrza. Warto zatem zadbać, aby znajdowała się ona w idealnym stanie przez cały okres użytkowania. Jak tego dokonać? Wystarczy zdać się na naszą firmę.

 

Na rynku działamy od ponad 15 lat. Nasze usługi obejmują przede wszystkim profesjonalne układanie parkietów. Doradzamy, podpowiadamy najlepsze rozwiązania a także pomagamy w wyborze produktów najwyższej klasy. Układanie parkietu jest prawdziwą sztuką a my opanowaliśmy ją do perfekcji. Co więcej możemy także zaproponować kompleksowe usługi w tym także cyklinowanie, olejowanie, bejcowanie oraz lakierowanie parkietu. W naszej ofercie znajduje się również renowacja parkietów oraz schodów.

 

Prowadzona przez nas firma świadczy usługi na terenie Warszawy oraz Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Zatrudniamy najlepszych parkieciarzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym fachu. Posiadamy także w pełni profesjonalny sprzęt, dzięki któremu znacznie wzrasta jakość wykonywanych usług. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami. Jeżeli szukasz firmy, która będzie w stanie przywrócić Twojej podłodze dawną świetność to z całą pewnością możesz na nas liczyć. Długa lista zadowolonych Klientów potwierdza nasz profesjonalizm oraz jakość wykonywanych prac. Teraz i Ty możesz dołączyć do tego grona!