Bejcowanie

Bejcowanie parkietu, oraz pozostałych podłóg drewnianych. To nowoczesny i dekoracyjny sposób wykończenia wnętrz.

Bejcowanie parkietu jest to doskonały sposób na nadanie jasnym gatunkom drewna eleganckiej, ciemnej barwy. Bejca ”wchodzi” w strukturę parkietu, nie zostaje na powierzchni, jak farby.

Pozornie bejcowanie parkietu wydaje się być proste, jednak w trakcie okazuje się być zupełnie inaczej. Dlatego też świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalistom, którzy w zdecydowanie krótszym czasie zakończą bejcowanie parkietu. Ponadto w odróżnieniu od amatorów, znają oni różne techniki bejcowania, wiedzą, na jakie przeszkody mogą natrafić i czego się spodziewać. Dzięki temu ich praca jest szybsza a efekt ładniejszy.

Specjalistyczną bejcą olejną lub woskiem olejnym możemy nadać drewnianej podłodze, schodom czy parapetom piękny kolor.
Pracujemy tylko na sprawdzonych przez nas materiałach, uznanych marek tj. BONA czy OSMO.
Zastosowanie bejcy olejnej umożliwia uzyskanie atrakcyjnego koloru. Możemy wybierać z szerokiej palety barw, od delikatnych odcieni po naprawdę intensywne.
Bejce i woski olejne nadają podłodze ładne, jedwabiście-matowe wykończenie.
Kolor możemy intesyfikować (nakładając jedną lub dwie warstwy ) zależnie od tego na jakim stopniu intensywności nam zależy.
Powłoka podkreśla teksturę drewna i pozwala zachować jego naturalne walory. Zabezpiecza przed ścieraniem, wilgocią i zanieczyszczeniami.
Należy pamiętać, że wybrany odcień może się w rzeczywistości różnić w zależności od gatunku drewna, które będzie pokryte tą powłoką.